офіційний сайт

РЕМОНТНОМУ БАТАЛЬЙОНУ ПЕРЕДАЛИ ТЕХІНСТРУМЕНТИ

Очільник депутатського корпусу Григорій Недопад передав чергову партію гуманітарної допомоги обласної ради для потреб одного із ремонтних підрозділів Збройних сил України.

Для відновлення озброєння і військової техніки рембатівцям спорядили найнеобхідніше – будівельний інвентар, налобні ліхтарі, а також комплект інструментарію.

«Нам волонтери подекуди доправляють з-за кордону сучасні та якісні зразки техінструментів, на фронті такі речі не завжди потрібні, а от ремонтному підрозділу, я переконаний, вони неодмінно стануть у нагоді. Таким чином ми частково задовольняємо ваш перелік запитів і працюємо далі, аби виконати ваші потреби уповні», – запевнив Григорій Недопад.

Крім того, було обговорено й питання виділення з обласного бюджету 3 млн грн для реконструкції існуючих та облаштування нових ремонтних площ для потреб військових. Із цим запитом командир військової частини Володимир Оліярник звертався до голови обласної ради кількома тижнями раніше. Григорій Недопад повідомив, що питання перебуває на його особистому контролі та уже в процесі виконання.

«Мною були проведені відповідні переговори. Я погодив виділення коштів із обласної казни із начальником ОВА Юрієм Погуляйком. Ми також розглянемо це питання на найближчому засіданні ради оборони області. Профільне відомство спільно із департаментом фінансів облвійськадміністрації уже працюють над внесенням змін до обласної програми матеріально-технічного забезпечення військових частин через яку ми зможемо виділити необхідну суму коштів», – зазначив очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*