офіційний сайт

РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА «ЕКОЛОГІЯ 2016-2022»: РЕЗУЛЬТАТИ

Хід виконання обласної програми та її результати проаналізували депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Так, упродовж 7 років дії програми на природоохоронні заходи з бюджетів різних рівнів, а також коштом грандів та підприємств було спрямовано 83 мільйони гривень, з яких 28,5 млн – кошти обласного екологічного фонду.

У 2022 році найбільше асигнувань передбачили на забезпечення охорони і раціонального використання природних рослинних та водних ресурсів. З виконаного – каналізування населених пунктів навколо озера Світязь, протипаводкові роботи на території Павлівської сільської ради, ремонт насосного обладнання каналізаційно-насосних станцій на Ковельщині та інше.

За рахунок власних надходжень у рамках заходів регіональної програми «Екологія 2016-2022» обласним управлінням лісового та мисливського господарства було заліснено понад 1,7 тисяч гектарів площ, сільгоспвиробниками проведено очищення десятки кілометрів внутрішньогосподарських меліоративних каналів, підприємствами різної форми власності запроваджувалися технології зі зменшення шкідливих викидів в атмосферу, екологічно безпечного збирання, зберігання та утилізації відходів, а також озеленення підпорядкованих територій.

Депутати інформацію взяли до відома.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*