офіційний сайт

РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ

У якості віцепрезидента з питань регіональної політики Української асоціації районних і обласних рад Григорій Недопад взяв участь у форумі, присвяченому продовженню реформи децентралізації.

До заходу також долучилися народний депутат України Вячеслав Рубльов, інші парламентарі, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, міжнародних та вітчизняних організацій, експертної спільноти.

Під час обговорення були проаналізовані ключові аспекти реформи децентралізації влади в Україні, її поточний стан та формування пріоритетів на 2024 рік. Йшлося також про роль самоврядних органів у процесі євроінтеграції, шляхи до відбудови спроможних територіальних громад, місцеве самоврядування в повоєнний період та його відновлення на деокупованих територіях.

Форум організовано за сприяння та підтримки Проекту USAID («ГОВЕРЛА»), Програми «U-LEAD з Європою», Швейцарсько-українського Проекту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*