офіційний сайт

«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»: БАСКЕТБОЛІСТИ – ДЛЯ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ

Вихідними відбувся черговий благодійний турнір, ініційований БК «Старий Луцьк-Університет» та підтриманий ГО «Автомайдан», органами влади та бізнесом.

Змагання з баскетболу приурочили збору коштів для окремого загону спеціального призначення ССО ЗСУ «Любарт». Боєць підрозділу на псевдо «Франч» розповів, що зараз його побратими акумулюють кошти на дрони, які дозволяють значно ефективніше виконувати бойові завдання і, при цьому, рятують життя наших воїнів. Він висловив вдячність організаторам та учасникам благодійного турніру за намір допомогти.

Із відкриттям благодійного турніру присутніх від імені очільника Волиньради та депутатського корпусу привітав заступник голови Григорій Пустовіт. «Вже більше року усі наші помисли, дії і події присвячені одній меті – підтримці наших захисників та боротьбі з окупантом на різних фронтах. Саме тому українці – нація переможців. І саме тому я переконаний, що перемога буде за найкращими і на сьогоднішньому баскетбольному майданчику, і на полі бою», – висловив він упевненість.

У баскетбольному поєдинку зійшлися чотири команди: «Обласна влада», «Міська влада», «Бізнес» і «Збірна Луцька». Кожну з команд підсили професійні гравці БК «Старий Луцьк-Університет». Обласну раду на спортивному майданчику представляли депутат Андрій Бокоч, працівник виконавчого апарату Стас Ольшевський, керівник обласної комунальної установи Дмитро Піддубний та ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось.

Окрім азартної і видовищної гри уболівальники мали змогу також оглянути виставку військових трофеїв, долучитися до плетіння маскувальних сіток та взяти участь в атракціоні «Лусни путлєра». І, звісно ж, кожен донатив для потреб спецпризначенців «Любарта». Лише під час турніру його учасники та вболівальники зібрали понад 60 тисяч гривень. Збір ще триватиме через соціальні мережі, посильний внесок має намір зробити і волинський бізнес. Про остаточну суму благодійних коштів ініціатор турніру – баскетбольний клуб прозвітує невдовзі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*