офіційний сайт

ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ І ПІДСУМУВАЛИ БУДНІ

У фаховому коледжі технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки з нагоди Дня працівника освіти відбулось урочисте засідання викладацького та студентського колективів, участь в якому взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

В цьому освітньому закладі готують фахових молодших бакалаврів за спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Підприємництво і торгівля», «Харчові технології», «Право», «Готельно-ресторанна справа», «Інформаційні системи та технології», «Фізична культура та спорт». Директор коледжу Станіслав Щеблюк подякував колегам за інтелектуальну і творчу працю, впровадження ефективних засобів та технологій навчання, виховання студентської молоді, створення середовища для їх гармонійного розвитку та самореалізації у сучасних умовах. Він зазначив, що чільне місце в освітньому процесі займає робота з формування активної громадської позиції студентів. Зокрема, коледж є ініціатором та організатором Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», всеукраїнських фестивалів кулінарного мистецтва та професійної майстерності «КомерцФест», обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю» та інтелектуально-розважальної гри «Ліга юних економістів». Щиру вдячність своїм педагогам висловили і студенти.

Від імені голови та депутатів Волиньради привітав викладацький склад Григорій Пустовіт. «Навіть багато років по завершенні навчання в житті кожного з нас спогад про педагогів звучить особливим камертоном. З теплотою і вдячністю усі ми згадуємо свою першу вчительку, яка прийшла і сказала: я всьому вас навчу, допоможу і підтримаю, у вас все вийде, ви у мене розумні і хороші діти. Окрім науки вчитель вселяє у нас віру, яка дозволяє розкритися здібностям, розвинути закладене батьками і Богом. Ви формуєте особистість і майбутнє. Спасибі вам, шановні освітяни, за вашу щоденну, важку, важливу і таку потрібну працю. Зичу щастя, здоров’я, натхнення, радості від роботи та учнів. Бо що успішніша ваша праця, тим ус-пішніші ваші вихованці і наша країна», – зазначив у своїй вітальній промові заступник голови Волиньради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти він також нагородив Почесними грамотами обласної ради заступницю директора з навчально-інформаційної роботи Оксану Боярчук, викладачку циклової комісії природничих дисциплін, спорту та цивільної безпеки Валентину Веснянку та завідувачку навчально-методичним кабінетом Наталію Протасюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*