офіційний сайт

ПРИСЯГНУЛИ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ: В ЛНТУ – ВИПУСК ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ

В урочистостях з нагоди складання присяги взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад, народний депутат України і заступник голови Наглядової ради ЛНТУ Вячеслав Рубльов, командири військових частин, родини випускників.

Понад 70 юнаків і дівчат сьогодні присягнули на вірність Україні та її народові. Це вже шостий випуск кафедри військової підготовки в ЛНТУ. Ректорка університету Ірина Вахович подякувала майбутнім офіцерам за їх вибір: «Це вибір свідомих патріотів. Але, щоб ваш шлях був успішним, ви повинні мати дві складові: віру та вміння. Віру в Бога, в Україну, в перемогу, в своїх побратимів та рідних. Ви також повинні мати вміння, і я дуже сподіваюся, що військова кафедра цього навчила вас, бо ця наука не має права на фальш, адже ви відповідатимете за себе і за тих, хто поруч».

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад зазначив, що Збройні Сили України отримають гідне поповнення. «До великої війни українське військо становило 250 тисяч військовослужбовців, сьогодні ж наша армія налічує понад мільйон воїнів – вмотивованих і хоробрих. Певен, що ви обрали свій фах усвідомлено і якнайкраще прислужитеся своїй країні і народові у тяжкий час. Переконаний, що ви – офіцери – станете взірцем для бійців і грозою – для ворогів. Слава Україні і її воїнам! Ми обов’язково переможемо», – висловив упевненість Григорій Недопад.

Привітали поповнення лав військовослужбовців і командири частин різних родів військ, найкращим курсантам вручили подяки та грамоти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*