офіційний сайт

ПРИСВЯТИЛИ ПЕДАГОГАМ КОНЦЕРТ

З нагоди Всесвітнього дня музики та напередодні професійного свята працівників освіти студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського влаштували для своїх викладачів мистецьку імпрезу. Серед запрошених був і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Різноманітну концертну програму молоді виконавці та музиканти задумали як посвяту і одночасно вияв вдячності тим, хто упродовж років крок за кроком веде їх у складний і багатогранний світ музичної грамоти, вокальної майстерності та образотворчого мистецтва, – своїм викладачам. Від імені педагогічного колективу вдячність за подаровані емоції висловив керівник освітньо-культурної установи Тарас Войтович.

З подвійним святом від імені очільника та депутатського корпусу педагогів коледжу привітав і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук. «У кожного, хто вийшов сьогодні на сцену, закладена Божа іскра хисту. Але талант потребує огранки і розвитку. І саме ваші наставники є скульпторами ваших майбутніх перемог і вершин. Цінуйте працю педагога. Вона важка і всеохопна, бо окрім вмінь і навичок майбутньої професії вчителі формують і особистість, і генетичний код нації. У переддень свята вітаю кожного педагога. Зичу міцного здоров’я, родинного благополуччя, достатку і, звісно ж, багато талановитих і вдячних учнів», – висловив побажання Юрій Поліщук. Він також відзначив подяками голови обласної ради викладачів коледжу Зінаїду Бєлову та Іванну Ковальчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*