офіційний сайт

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ЗСУ: У «КОЛОСІ» – ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

У ДЮСШ ФСТ «Колос» стартував Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 15 та до 17.

У турнірі взяли участь більше 370 дітей із 20 областей. Привітав спортсменів очільник Волиньради, голова відділення Національного олімпійського комітету на Волині Григорій Недопад.

«Завдяки нашим Збройним Силам України ми можемо проводити такі грандіозні заходи. Вони – люди, які тримають над нами небо. Я вірю, що воіни пишатимуться результатами, які на цьому турнірі демонструють спортсмени, – зауважив Григорій Недопад. – Позмагатися приїхали учасники із Донецької, Сумської, Запорізької, Харківської та інших областей України. Припри війну, живуть в Україні, тренуються та викладаються на повну. Сьогодні вони – учасники Чемпіонату, а завтра – олімпійські спортсмени, якими пишатиметься вся Україна».

Голова Волиньради висловив вдячність кожному, хто взяв участь у змаганнях, та за чудову організацію заходу. Григорій Недопад сподівається, що Волинь прийматиме ще більше спортивних заходів всеукраїнського рівня, адже для підтримки високого рівня спорту в області влада робить усе можливе.

Директор школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко розповів, що уже в перший день змагань волинські спортсмени продемонстрували високий рівень. Спортсменка із Камінь-Каширська Катерина Малащук, яка виступала у ваговій категорії 45 кг, подолала у ривку штангу вагою в 64 кг і встановила новий рекорд України.

«Сподіваємося, що команда волинських спортсменів зможе вибороти перше місце у Чемпіонаті», – зазначив Андрій Авраменко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*