офіційний сайт

ПРОДОВЖЕННЯ КОНТРАКТУ, ПЛАНИ ТА ЗВІТИ – УХВАЛИ СПОРТИВНОЇ КОМІСІЇ

Участь у засідання постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму також взяли перший заступник голови Юрій Поліщук, фахівці виконавчого апарату обласної ради та профільного департаменту ОВА.

Питання щодо подовження терміну дії контракту з керівником обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» профільна депутатська комісія розглядає не вперше. Як пояснила начальниця майнового відділу виконавчого апарату облради Олена Кузьменко, з березня 2022 року Ярослав Вітер перебуває на службі у Збройних Силах України. У зв’язку з мобілізацією його увільнено від роботи зі збереженням посади, тож комісії пропоновано погодити продовження дії контракту з Ярославом Вітром до 29 листопада 2023 року. Що депутати одноголосно і рекомендували зробити голові обласної ради Григорію Недопаду.

Також члени профільної комісії затвердили план роботи обласної ради на ІІ-ге півріччя в частині діяльності своєї комісії. Окрім того, за пропозицією голови комісії Віктора Галана-Влащука депутати схвалили намір на найближчих засіданнях комісії заслухати звіти керівників спортивних комунальних установ за підсумками роботи 2022 року.

Депутат Андрій Мельник також ініціював виїзне засідання комісії з метою дослідити роботу представництв КП «Спорт для всіх» у громадах. «Є сенс переконатися, що керівництво цієї установи врахувало рекомендації та зауваження комісії», – аргументував він свою ініціативу. Колеги пропозицію підтримали.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*