офіційний сайт

ПРО ЗГУРТОВАНІСТЬ І РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК НА ШЛЯХУ ДО ЄС

Такою є основна тема чергового раунду Конгресових слухань за участю представників самоврядної та виконавчої місцевої влади та центральних органів. Волинь на форумі представляє голова обласної ради Григорій Недопад.

Захід організовано у взаємодії Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України та Палати регіонів цього асоційованого органу за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України».

Учасники форуму мають на меті проаналізувати основні завдання дорожньої карти вступу України в Євросоюз, а саме: виконання рекомендацій євроспільноти, нормативно-правову адаптацію вітчизняного законодавства до актів права ЄС, огляд досвіду партнерів.

Також плануються дискусії задля досягнення спільного розуміння механізмів впровадження органами виконавчої влади та місцевого самоврядування елементів політики згуртованості в реальну державну регіональну доктрину, особливо в умовах воєнного стану та у перехідний період.

Підсумком Конгресових слухань має стати визначення основних завдань і рекомендацій з актуалізації державної та регіональної стратегій розвитку держави на період до 2027 року з урахуванням нових викликів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*