офіційний сайт

ПРО ІНКЛЮЗИВНІСТЬ ПУБЛІЧНИХ БУДІВЕЛЬ ТА ПІДТРИМКУ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Таку проблематику у свої депутатських запитах виклали депутати Артем Запотоцький, Віктор Галан-Влащук та Юлія Вусенко.

Як людина з інвалідністю, що пересувається на візку, депутат Запотоцький висловив невдоволення станом доступності більшості публічних установ. Він зазначив: у ліпшому випадку такі будівлі ззовні обладнані пандусами, але всередині практично не пристосовані для осіб з обмеженими можливостями. Тож депутат закликав вирішити цю проблему.

Голова обласної ради Григорій Недопад дав доручення обстежити на предмет інклюзивності усі обласні комунальні заклади. За результатами цього моніторингу Волиньрада звертатиметься до облвійськадміністрації як розпорядника бюджету про спрямування коштів на забезпечення доступності публічних будівель для осіб з інвалідністю.

З таким же запитом до Луцького міського голови звернувся і депутат Віктор Галан-Влащук. Він просить облаштувати інклюзивну санітарну кімнату на стадіоні «Авангард». «Такий санвузол, пристосований для інвалідів-візочників, на стадіонів був, але зараз він використовується не за призначенням. Оскільки на «Авангарді» ми проводимо чимало змагань, в тому числі і всеукраїнських, за участі спортсменів з інвалідністю, ситуація з відсутність для них базових потреб неприпустима», – переконаний Віктор Галан-Влащук.

Від імені громадських організацій батьків дітей з інвалідністю із запитом про їхню підтримку звернулася до ОВА депутатка Юлія Вусенко. Йдеться, зокрема, про потребу фінансування транспортних витрат при доправленні організованих груп дітей-інвалідів на лікування, оздоровлення та відпочинок за кордон. Депутатка зазначила, що до 2016 року в області діяла цільова соціальна програма з підтримки дітей з інвалідністю, тож Юлія Вусенко вважає за доцільне відновити її дію.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*