офіційний сайт

ПРАПОР ВОЛИНІ ПЕРЕМОЖНО ПІДНЯТО НА ВСЕСВІТНІХ ЛІТНІХ ІГРАХ СПЕЦІАЛЬНИХ ОЛІМПІАД

У Берліні, де проходили ці міжнародні змагання серед осіб з інвалідністю, його гордо підняв срібний призер із забігу на 400 метрів і бронзовий переможець у стрибках в довжину, волинянин Валентин Новосад.

Юнак став єдиним представником від Волині у збірній команді України з легкої атлетики на Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальних Олімпіад. Червоно-біле знамено області напередодні престижних змагань із побажанням перемоги Валентинові Новосаду подарував голова Волиньради Григорій Недопад. І хлопець виправдав сподівання, здобувши в особистому заліку одразу два призових місця.

Завтра, 27 червня, збірну України Спеціальних Олімпіад зустрічатимуть у Луцьку. Серед 130 країн та 6 тисяч учасників всесвітніх змагань 24 українських легкоатлети показали неймовірний результат! У 7 видах спорту вони вибороли 6 золотих, 10 срібних і 7 бронзових медалей.

Усіх, хто бажає особисто привітати переможців, запрошуємо 27 червня на Замкову площу, орієнтовний час урочистої зустрічі української збірної Спеціальних Олімпіад – 8.30.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*