офіційний сайт

ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні професійного дня від імені Волиньради кращих фахівців галузі відзначив голова Григорій Недопад.

З нагоди професійного свята зоолікарів в обласному управлінні Держпродспоживслужби відбулись урочистості. За працю у сфері гарантування протиепізоотичного благополуччя і продовольчої безпеки ветеринарам подякував керівник установи Микола Слєсарєв.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що зародження ветеринарних знань сягає часів, відколи людина приручила тварин. Сьогодні ж – це високорозвинена наука, яка вимагає глибоких знань та досконалих вмінь. «Ваша професія межує з покликанням. Зоолікар – це той, хто мусить бачити ще й серцем, бо пацієнти не розкажуть про проблему. Окрім того ваша праця – це охорона довкілля та харчової безпеки. У цьому залі присутні і ветерани служби, і молоді фахівці, отже професія має прийдешність. Знаю, що на Волині є цілі родинні династії ветеринарних працівників, хоча фах цей аж ніяк не назвеш простим. Від себе особисто та депутатів обласної ради бажаю сил і наснаги у виконанні вашої місії, професійного визнання, здоров’я, добра і перемоги усім нам», – висловив побажання голова Волиньради.

За багаторічну сумлінну працю та відданість справі він відзначив почесними грамотами кращих фахівців галузі, зокрема, Катерину Коровіцьку, Сергія Швеця, Віктора Білопільця, Ірину Кичук, Юлію Даниленко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*