офіційний сайт

ПОТУЖНІ ГЕНЕРАТОРИ – ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІД БЕЛЬГІЇ

До обласного центру Волині із офіційним візитом прибули представники Фламандського уряду королівства Бельгія на чолі з Міністр-Президентом Яном Ямбоном, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Пітер Ван Де Вельде, генеральний директор Бельгійського Червоного Хреста Фландрії Філіп Вандекерхов, заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Кузін, а також керівництво Товариства Червоного Хреста України.

В рамках візиту відбулася робоча зустріч із керівництвом області та Луцька. Участь у заході взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт. Іноземні гості відвідали Луцьк в рамках реалізації проєкту співпраці Фламандського уряду та Бельгійського Червоного Хреста Фландрії: «Предмети допомоги для України». Загальний бюджет проєкту становить 2 млн Євро і спрямований на закупівлю найнеобхіднішого для задоволення потреб населення та критичної інфраструктури у Волинській, Рівненській та Одеській областях.

«Сьогодні ми тут через брутальні дії агресора. Парламент Фландрії з самого початку війни засудив дії рф, які нищать не лише демократичні цінності вашої держави, а й усього світу. Фламандський парламент та народ прийняли рішення не залишати людей України на одинці із цією проблемою. Спершу ми спрямовували матеріальну допомогу польському центру допомоги біженцям з України. Також підтримували бельгійський Червоний Хрест, що надавав підтримку людям, які залишилися без засобів для існування чи отримали поранення. Сьогодні ж Україна має новий виклик – пошкодження енергетичної інфраструктури. Відтак, у ході реалізації цього проєкту ми зосередились на закупівлі, постачанні та встановленні потужних генераторів на об’єктах критичної інфраструктури українських міст», – розповів Міністр-Президент Фламандського уряду Бельгії Ян Ямбон.

Так, в рамках проєкту для обласного центру Волині буде придбано чотири потужних генератори. Один з них уже встановлено на КП “Луцькводоканал” для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання, решта передбачені для Луцької міської клінічної лікарні та для однієї із котелень міста.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт подякував керівництву Фламандського уряду Бельгії та представникам Червоного Хреста Фландрії, які у тісній співпраці із Товариством Червоного Хреста України зуміли налагодити постачання вкрай необхідної нині та актуальної допомоги для України. Він також висловив вдячність від імені депутатів та голови Волиньради Григорія Недопада.

«Незважаючи на війну, Україна думає про майбутнє, і саме ваша підтримка, як і підтримка усього цивілізованого світу, дозволяє нам впевнено йти до перемоги. Для нас дуже важливо, що ми не залишились наодинці зі злом, яке сьогодні уособлює росія. Ми вдячні за будь-яку підтримку, яка надається чи то озброєнням, чи то матеріальною допомогою. Ця війна змінила нас та змінила увесь світ. Але ми віримо у наші ЗСУ, в наш народ, ми вдячні усім країнам, зокрема й Бельгії. Нехай нинішня зустріч стане ще однією сходинкою на шляху до зміцнення партнерства, порозуміння та дружби нашої європейської сім’ї у протистоянні агресору», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*