офіційний сайт

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС: СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ

Про це йшлося під час робочої зустрічі заступника голови обласної ради Григорія Пустовіта із представниками проєкту «Польський сервіс відбудови України». Метою проєкту є підтримка відбудови України на основі економічного розвитку через польсько-українську співпрацю.

Проєкт, зініційований Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва, фінансуватиметься Канцелярією Прем’єр-міністра Республіки Польща та має стати платформою, яка об’єднає польський та український бізнес і дозволить підтримувати українські малі та середні підприємства шляхом налагодження співпраці з польським бізнесом.

«Польща стала добрим другом для України і її народу з перших днів повномасштабного вторгнення. За постійну допомогу, підтримку та співпрацю ми дуже вдячні. Те, що Польща зініціювала проєкт підтримки бізнесу, дозволить нашим підприємцям відкрити для себе ширші горизонти, нові ринки збуту та можливості для роботи. А це, в свою чергу, принесе українському бюджету додаткові кошти», – зазначив Григорій Пустовіт.

За словами директора центру стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва Адама Еберхардта в Луцьку планують провести семінар щодо можливостей економічної співпраці з Польщею. «Ми плануємо вже сьогодні працювати для розвитку України, не відкладаючи свої плани до перемоги, яка неодмінно буде. Вже зараз Україні потрібна підтримка та розвиток», – зазначив директор центру стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва Адам Еберхардт.

Планується, що проєкт «Польський сервіс відбудови України» охоплюватиме вісім західних областей України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*