офіційний сайт

ПОЛЬЩА-УКРАЇНА: СТАРТУВАВ НОВИЙ ЕТАП ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт бере участь у першому засіданні Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT Польща–Україна.

Нову програму транскордонного співробітництва між Україною та Польщею Європейською Комісією затверджено на період до 2027 року. Проєкти будуть спрямовані на вирішення спільних проблем у сферах довкілля, охорони здоров’я, розвитку туризму, кордонів, а також обміну досвідом та кращими практиками між органами влади, громадськими організаціями, окремими галузями чи навіть комунальними закладами.

Учасниками нового етапу програми транскордонного співробітництва з українського боку будуть Волинська, Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області, а з польського – Підляське, Люблінське, Підкарпатське і частина Мазовецького воєводства.

За словами Григорія Пустовіта, під час роботи Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT Польща–Україна її координатори та представники сторін мають намір обговорити і схвалити старт програми, критерії відбору проєктів, в тому числі і великих інфраструктурних, конкурсні пропозиції, а також пакет заявок та угоду про фінансування.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*