офіційний сайт

ПІДТРИМКА СПОРТСМЕНІВ, КАДРИ, МАЙНО – РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛРАДИ

Так, депутати проголосували за виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам області з олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю.

Залежно від досягнутих результатів премії надаються спортсменам за кожне завойоване місце на офіційних змаганнях. Зокрема, призери олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських ігор отримують премію у розмірі 250 тис. грн. за зайняте 1 місце та 23 тис. грн. – за 12-те місце. Премія за призові місця у змаганнях з неолімпійських видів спорту варіюється від 180 тис. грн. до 1,5 тис. грн. Грошову винагороду також отримають ті спортсмени, які вперше виконали норматив «Заслужений майстер спорту України» та «Майстер спорту України міжнародного класу». По 50 тис. грн. можуть отримати спортсмени, які увійдуть до складу офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх Олімпіад, Паралімпіад та Дефлімпіад.

Окрім того депутати погодили призначення переможниці конкурсу Олени Григоли на посаду керівниці Ковельського фахового медичного коледжу та рекомендували голові обласної ради укласти з нею контракт терміном на 5 років.

Також обранці дали згоду на передачу автомобіля з балансу КП «Волиньпроєкт» для потреб Головненської спецшколи «Центр освіти».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*