офіційний сайт

ПЕРЕОБРАНО КЕРІВНИЦТВО УАРОР. ГРИГОРІЙ НЕДОПАД – ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ

Відбувся звітно-виборчий з’їзд Української асоціації обласних і районних рад. Волинь представляли голова обласної ради Григорій Недопад та очільники райрад: Володимирської – Віктор Хиць, Камінь-Каширської – Віктор Сус, Ковельської – В’ячеслав Шворак та Луцької – Олександр Гурський.

На скликанні з’їзду всеукраїнської організації, яка відстоює інтереси обласних та районних рад, наполягли активні її уповноважені представники, серед ініціаторів – і голова Волиньради Григорій Недопад. За його словами, через фактичну бездіяльність УАРОРу обласні і районні ради позбавлені лобістської підтримки у центральних органах влади і не представлені колегіальним виразником позиції у процесі формування регіональної політики, хоча повинні були б очолити цей процес, адже йдеться про наступний етап реформи децентралізації.

Хоч статут асоціації передбачає проведення з’їзду не рідше одного разу на два роки, востаннє він скликався більше 6 років тому. Окрім того керівник, Правління та Президія не були переобрані ні після децентралізаційної реформи, яка суттєво перекроїла реєстр органів місцевого самоврядування, а ні після місцевих виборів 2020 року, які докорінно оновили склад місцевих рад. Відтак у керівних органах асоціації перебували люди, які більше не представляють органи місцевого самоврядування.

Тож ключовими питаннями теперішнього з’їзду стали: обрання Президента УАРОР, формування нового складу Правління та Ревізійної комісії, а також звіт про фінансово-господарську діяльність організації. За результатами голосування уповноважених представників Асоціацію обласних і районних рад очолила голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко. Віцепрезидентом з питань регіональної політики обрано голову Волиньради Григорія Недопада. Інтереси районних рад з цих питань в керівних органах асоціації представлятиме голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак. А керівник Володимирської райради Віктор Хиць увійшов до складу Ревізійної комісії.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*