офіційний сайт

ПЕРЕМОГУ ПРИСВЯТИЛИ ЛУЦЬКУ

На базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи з нагоди Дня міста розіграли Кубок Луцька з волейболу. Переможців відзначив голова Волиньради, очільник федерації волейболу Волині, керівник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад.

За Кубок Луцька змагалися 8 команд. Чотири жіночих: ЛНТУ, Луцького педагогічного коледжу, «Берегиня» і ОДЮСШ-Університет . А також 4 чоловічих: ВНУ, «Олюртранс», ЛНТУ та Луцького педколеджу. Серед жінок перемогу здобули волейболістки «Берегині», серед чоловіків кубок виборола команд «Олюртранс». Окрім того у кожній команді названо кращого гравця і гравчиню.

Вручаючи кубки та медалі, голова обласної ради та федерації волейболу Волині Григорій Недопад відзначив інтенсивність розвитку волейболу в області і якість гравців цього виду спорту. «Сьогодні багато приводів вас привітати – З Днем міста нашого обласного центру, зі святом фізкультури та спорту і, звісно ж з перемогою та захоплююче цікавими поєдинками у цьому чемпіонаті. Волинський волейбол, без сумніву, май гарне майбутнє. Бажаю кожному досягти омріяних спортивних вершин. Усім нам зичу переможного миру!», – висловив побажання Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*