офіційний сайт

ПЕРЕДАЧА І СПИСАННЯ МАЙНА ТА РЕОРГАНІЗАЦІЯ – ОСНОВНІ ПИТАННЯ МАЙНОВОЇ КОМІСІЇ

Члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянули 12 питань порядку денного. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови облради Юрій Поліщук та заступник керуючого справами виконавчого апарату Юрій Ройко.

Зокрема, заслухавши інформацію начальниці відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олени Кузьменко, члени комісії погодили передачу з балансу обласної інфекційної лікарні на баланс госпіталю ветеранів війни лікарських препаратів, а з обласної клінічної лікарні обласній психіатричній медичні та функціональні ліжка і матраци до них. Також комунальна установа «Управління будинком Волинської обласної ради» передає на баланс Історико-культурного комплексу «Вовчак-Волинська Січ» автопокришки, акумулятор і компресор.

За результатами щорічної інвентаризації обласні комунальні заклади клопоталися перед депутатами і про списання майна, непридатного для використання. Йдеться про автотранспорт та медичне устаткування.

Члени майнової комісії також рекомендували відмінити рішення обласної ради від 09 грудня 2021 року про реорганізацію комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня» шляхом приєднання до Волинського медичного центру терапії залежностей. Оскільки упродовж останнього року психлікарня набула нового значення та можливостей у наданні послуг, майнова комісія вважає за доцільне змістити акценти в процесі реорганізації, і саме психіатричну клініку визначити правонаступником усіх майнових і немайнових прав комунального підприємства «Волинський медичний центр терапії залежностей».

Окрім того, профільною комісією погоджено процедурні питання, пов’язані з передачею із державної в обласну комунальну власність цілісних майнових комплексів Нововолинського центру професійно-технічної освіти і Торчинського професійного ліцею. Також члени комісії не заперечують щодо передачі в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області окремих приміщень з балансу одних комунальних підприємств – іншим комунальним закладам. У рекомендаціях майнової комісії і затвердження землеустрійної документації, дозвіл на зміну цільового призначення ділянки та надання в оренду землі для будівництва й обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Члени постійної депутатської комісії також рекомендували погодити звільнення Анатолія Доротія з посади директора комунального підприємства «Волиньпроєкт» Волинської обласної ради у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначення тимчасово виконувачем обов’язків директора комунального підприємства «Волиньпроєкт» Волинської обласної ради Дмитра Дубняка.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*