офіційний сайт

ПАРК ВОЛИНСЬКОЇ «ЕКСТРЕНКИ» ПОПОВНИВСЯ ЩЕ 5 РЕАНІМОБІЛЯМИ

Ключі до новеньких авто бригадам швидкої допомоги вручили голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко. В урочистій церемонії також взяли участь депутат обласної ради Анатолій Вітів, представники медичної спільноти та колективу центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Три спеціалізовані санітарні автомобілі придбані за кошти державного бюджету, ще два – за рахунок відповідального бізнесу. Кожна з машин – це практично реанімація на колесах. Усі карети оснащені дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарним обладнанням подачі кисню та портативними апаратами штучної вентиляції легень.

Керівник волинської «екстренки» Володимир Шмаль повідомив, що 4 з 5 швидких відтепер базуватимуться у віддалених населених пунктах області, зокрема, с. Велика Глуша Любешівського відділення ЕМД; с. Купичів Турійського відділення ЕМД; с. Цміни та селищі Колки Маневицького відділення ЕМД. Один реанімобіль працюватиме в обласному центрі.

Разом з ключами до реанімобілів голова обласної ради Григорій Недопад передав працівникам центру екстреної медицини також і генератор, уже третій за рахунком. «У ці важкі часи усе ж маємо привід для радощів. Знаю, що на сучасні карети швидких наші північні території очікували давно. Тож переконаний, що з новими реанімобілями волиняни отримають нову якість медичної допомоги при невідкладних станах, а медперсонал «екстренки» – трохи легші умови праці, бо ж ви – також на передовій порятунку життів. Усім здоров’я і миру!», – висловив побажання очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*