офіційний сайт

ПАМ’ЯТКИ, ІНФРАСТРУКТУРА, ДОВКІЛЛЯ, СПОРТ – ТЕМИ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

Проблематику, яка зачіпає інтереси виборців і потребує вирішення, озвучено під час пленарного засідання чергової 23-ої сесії обласної ради.

Зокрема, депутат Андрій Бокоч констатував, що Україна успішно позбувається пам’яток, що містять в собі радянську і російську символіку, однак, на жаль, частину з них неможливо демонтувати через наявність статусу охорони державою. Тож обранець звертається до облвійськадміністрації з проханням оприлюднити список пам’ятників, а також інших об’єктів культурної спадщини на території Володимирського району пропонованих для втрати предмета охорони у світлі закону «Про засудження і заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» та пов’язаних із цим законодавчих змін щодо особливостей формування Державного реєстру нерухомих пам’яток.

Погасити коштом обласного бюджету заборгованість за теплопостачання у сумі 800 тисяч гривень Ковельської поліклініки і тим самим відновити опалення клопотався депутат Сергій Кошарук. Він також звернувся до ОВА з ініціативою розробки стратегії адаптації до кліматичних змін та плану її реалізації для посилення спроможності громад щодо збереження довкілля та розвитку інфраструктурних проєктів. Депутат посилається на успішний досвід сусідніх областей Західного регіону, які уже розробили такі стратегії у співпраці з Міндовкілля та проєкту міжнародної технічної допомоги APENA.

До Луцького міського голови за зверненням мешканці вул. Привокзальної депутат Віктор Галан-Влащук клопотався про облаштування паркувальних місць на одній з дворових територій та, тим самим, створення умов для вільного і безпечного пересування місцевих жителів. Інше його звернення до Луцькради стосується потреби у встановленні попереджувальних дорожніх знаків, в тому числі й щодо обмеження швидкості, на кількох вулицях с. Великий Омеляник. Тут проходять лижні тренувальні маршрути, тож депутат переймається безпекою спортсменів, серед яких багато дітей.

Усі запити колег депутати обласної ради підтримали.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*