офіційний сайт

ОСВІТНЯ КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати розглянули кадрові питання, підсумували діяльність обласного осередку Малої академії наук та внесли зміни до складу наглядової ради одного із освітніх закладів.

Члени комісії заслухали звіт т.в.о. директорки комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» Тетяни Михалюк. Очільниця зазначила, що в освітньому закладі функціонує 12 відділень, 63 наукові секції, 699 груп, де здобувають знання майже 6 тисяч вихованців. «Наші учні надзвичайно талановиті. Так, вихованка нашого закладу створила робота, який відтворює рухи людини і може бути використаний для розмінування. Ще один учень з Камінь-Каширщини створив комп’ютерну гру про козаків «Cossack Steppes», яка стала відома в усій Україні», – розповіла Тетяна Михайлюк. За результатами обговорення депутати затвердили звіт директорки закладу.

Члени комісії також погодили звільнення т.в.о. директора Головненської спеціальної школи «Центр освіти» Наталії Максимук та поклали виконання обов’язків керівника на заступницю з виховної роботи Наталію Сушик. Окрім того погоджено профільною комісією і призначення на посаду директора Волинської обласної філармонії Сергія Єфіменка. Депутати рекомендували укласти з ним контракт терміном на 1 рік. Також підтримано рішення вивести зі складу Наглядової ради Ковельського фахового медичного коледжу Волинської обласної ради Валерія Руцького, натомість ввести заступницю начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмилу Рожко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*