офіційний сайт

ОНОВЛЕНА УАРОР ДЕМОНСТРУЄ ЛІДЕРСТВО У ФОРМУВАННІ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

На минулому тижні голова обласної ради Григорій Недопад у якості віцепрезидента з питань регіональної політики Української асоціації районних та обласних рад у складі керівного складу Асоціації взяв участь у конгресових консультаціях під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби.

Метою зустрічі стало предметне обговорення майбутнього регіонального та субрегіонального рівнів управління, а також бюджетної політики в умовах воєнного часу. У своєму виступі голова обласної ради зокрема зупинився на проблемах, які сьогодні виникають при плануванні та виконанні бюджетів усіх рівнів, наголошуючи на необхідності розгляду основного регіонального кошторису на пленарних засіданнях обласних рад.

Окремо зупинилися і на питанні розробки програм соціально-економічного розвитку регіонів, як базової стратегії життя в умовах воєнного стану. Крім того, йшлося і про міжнародне партнерство у регіональному вимірі та лідерську позицію УАРОР у розвитку співробітництва областей і районів.

Учасники консультацій домовилися, що напрацьовані пропозиції спрямують до профільних комітетів Верховної Ради України для прийняття виважених рішень.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*