офіційний сайт

ОКРИЛЕНІ БЕЗМЕЖНОЮ ЛЮБОВ’Ю ДО СВІТУ

У Луцьку презентували особливу фотовиставку. У центрі кадру – діти з аутичними розладами. До відкриття експозиції світлин долучились заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт, єпископ Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Скомаровський, директор релігійної організації «Карітас-Спес Луцьк», отець канонік Павло Хом’як, самі фотомоделі та їхні батьки.

Ініціаторами проєкту виступили громадські організації, які опікуються дітьми із аутизмом «Повір у себе» та «Янголята». З реалізацією ідеї допомогли у «Карітас-Спес Луцьк», адже підтримка дітей та молоді із особливими потребами є одним із пріоритетних напрямків діяльності цієї організації. Організатори запевняють: ця виставка про безмежну любов – батьків до своїх дітей, дітей з особливим світосприйняттям – до навколишнього світу.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт висловив вдячність організаторам та учасникам експозиції від себе особисто, голови Волиньради та усіх депутатів. «Сьогодні ми маємо змогу побачити красу і внутрішній світ особливих дітей. Ця фотовиставка – нагода допомогти їм інтегруватись у суспільство, щоб якомога більше людей звернуло увагу на їх потреби. Кожна світлина випромінює любов – взаємну і щиру. Нехай вона надихає, додає наснаги і робить усіх нас кращими, більш відкритими, а також допоможе зрозуміти тих, хто дивиться на цей світ інакше», – наголосив він.

У фотосесії взяли участь близько 30 дітей. Крізь призму об’єктиву фотомайстра Анатолія Оліха діти продемонстрували своє прагнення мати щасливе і безтурботне майбуття.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*