офіційний сайт

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ГРОМАДСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО У ПОЛІЦЕЙСЬКІЙ КОМІСІЇ

Рішення про це ухвалили члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Задля забезпечення прозорості кадрового відбору на службу у лавах патрульної поліції (як і до інших правоохоронних органів, крім СБУ) законодавство передбачає існування поліцейської комісії. До її складу входять по одному представнику від Міністерства внутрішніх справ, головного управління Нацполіції в області, Департаменту патрульної поліції, а також двоє представників від громадськості. Претендентів від суспільства, відповідно до процедури, на конкурсних засадах визначає обласна рада та рішенням сесії делегує їх для включення до складу поліційній комісії.

Голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією Анатолій Вітів пояснив, що кандидатури для представництва у поліцейській комісії до обласної ради подають громадські організації. Визначені ними претенденти повинні мати бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості і суспільний авторитет. До відповідного клопотання громадської організації додається також заява кандидата про включення до складу поліцейської комісії та його автобіографія.

До 10 березня включно документи можна подати у виконавчий апарат Волинської обласної ради (м. Луцьк, майдан Київський, 9, каб. 323) або надіслати в електронному вигляді на e-mail: post@volynrada.gov.ua).

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*