офіційний сайт

ОБОРОНЦЯМ ЗБІЛЬШИЛИ ВИПЛАТИ

Про розширення переліку військовослужбовців, яким призначено додаткову винагороду, розповіли у Волинському обласному ТЦК та СП.

Тож за рішенням Міністерства оборони України вже найближчим часом збільшені виплати отримають: військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій – 100 000 грн (раніше вони отримували 30 000); таку ж суму призначено і для воїнів, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій; 50 000 грн –військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії; 30 000 грн – за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій.

Окрім того, поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби, додатково отримуватимуть 20 100 грн. Від 15 000 до 30 000 грн збільшиться оплата і для інструкторів учбових центрів на 6 000 грн – строковикам та на 2 350 грн – курсантам. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовцям нараховується вже з 29-го вересня.

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 грн. Це ж стосується захисників, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісті.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*