офіційний сайт

ОБЛАСНІ КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОТРИМАЛИ 25 ТОНН ПРОДУКТІВ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з громадською організацією «Медицина в дії» передали установам психоневрологічного профілю 1560 продуктових наборів.

Керівниця ГО «Медицина в дії» Наталя Круцько зазначила, що гуманітарний вантаж з продуктів харчування вартістю майже 1,2 млн грн сформовано завдяки донатам Канадсько-української фундації. «Ми провели попередні консультації з обласною радою і визначили заклади, куди спрямуємо допомогу. Вона призначається людям з розладом ментального здоров’я, стареньким та немічним», – зауважила громадська діячка.

Відповідно до кількості пацієнтів та підопічних продуктові набори отримали обласна психіатрична лікарня, Луцький геріатричний пансіонат, а також усі 5 психоневрологічних інтернатів. У пакунках – п’ять різновидів круп, макаронні вироби, овочеві, м’ясні та рибні консерви, цукор, олія, гарячі напої та солодощі.

«Щира вдячність і громадській організації, і Канадській фундації за цю відчутну підтримку. Усі ці комунальні установи з постійним або тривалим перебуванням, 4-5 разовим харчуванням. Заклади перевантажені, ми прийняли чимало внутрішньопереміщених осіб, евакуювали підопічних психоневрологічних інтернатів із зони бойових дій, отже потреби зросли, а можливості обласного бюджету, на жаль, ні. Тому допомога якісними продуктами харчування дуже вчасна і потрібна», – висловив вдячність голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*