офіційний сайт

ОБЛАСНА РАДА ПРОДОВЖУЄ ЗБІР ДОПОМОГИ ДЛЯ 100-Ї ОМБР

Волинські тероборонівці у повному складі виконують бойові завдання на східному фронті.

Сьогодні співзасновник благодійного фонду «ТУРБОТА ПРО» Андрій Ковальчук передав голові Волиньради Григорію Недопаду два сучасних тепловізори та потужний генератор, які доповнять гуманітарний вантаж.

«За запитом наших земляків, які нині на передовій, ми шукаємо усе необхідне. Усе це буде доправлено нашим захисникам на схід силами обласної ради вже найближчим часом», – запевнив очільник облради.

Співзасновник благодійного фонду «ТУРБОТА ПРО» Андрій Ковальчук розповів, що днями з Польщі волонтери доставлять ще один тепловізор, який він також готовий передати волинським бійцям. У голови облради Андрій Ковальчук також поцікавився іншими першочерговими запитами, які сьогодні озвучують військові.

«Наші бійці додатково потребують генераторів меншої потужності до 1 Квт, аби була можливість брати їх на позиції для підзарядки дронів, мобільних телефонів та інших гаджетів. Як завжди актуальною залишається необхідність в автомобілях високої прохідності та у броньованому автотранспорті для перевезення поранених. Військовослужбовці також мають потребу у квадрокоптерах DJI Mavic, які дуже важко сьогодні відшукати», – розповів Григорій Недопад.

Усе озвучене благодійники взяли у роботу та пообіцяли голові облради своє сприяння у пошуку та доставці з-за кордону.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*