офіційний сайт

НОВИЙ ПРОСТІР – ДЛЯ НОВИХ ІДЕЙ

Волинський обласний молодіжний центр презентував свій новий просторий офіс. З новосіллям молодіжний осередок привітав перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Про розширення просторових меж у молодіжному центрі краю мріяли майже рік. А кілька місяців тому з таким проханням звернулися до засновника комунальної установи – Волинської обласної ради. Керівниця осередку Яна Романюк стверджує: що довше й інтенсивніше працює молодіжний центр, то більше активної молоді сюди тягнеться. Тут їх навчають, спонукають до особистісного зростання, мотивують до генерації нестандартних ідей і допомагають з їх реалізацією. І на 40 квадратних метрах уже складно було розмістити усіх охочих. Тож обласна рада без зволікання проблему залагодила.

І ось – просторий (на сотню квадратів) креативний простір готовий. Новий офіс молодіжного центру розташований у тому ж приміщенні на вул. Винниченка, 67, але на кілька поверхів вище. З нагоди новосілля влаштували презентацію, на яку запросили молодіжних лідерів та організації, друзів та партнерів.

З доброю подією від імені голови обласної ради та депутатського корпусу молодь привітав Юрій Поліщук. «Я вважаю, що молодь не треба повчати. Натомість, варто створити умови, допомогти з якимись ресурсами і зацікавити. Що ми, обласна рада, як засновник і зробили. А далі все станеться якнайкраще. Бо молодість дієва і безстрашна, позбавлена стереотипів і сповнена прагнень. Ви володієте прогресивними знаннями і здоровими амбіціями. Саме ви – творці щасливого майбутнього нашої держави. Україна – найперспективніша країна світу, ми з вами це знаємо. І завдяки нашій молоді у цьому переконається й увесь світ»,- висловив упевненість перший заступник голови облради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*