офіційний сайт

НОВОВОЛИНСЬКОМУ ЦЕНТРУ ПРОФОСВІТИ – 70

З нагоди ювілею від дня заснування в обласному комунальному закладі відбулась урочиста академія. Привітати колектив та студентів прибули голова обласної ради Григорій Недопад, народний депутат України Ігор Гузь, депутат обласної ради, голова Наглядової ради центру профосвіти Андрій Бокоч, депутат облради Юрій Сиротюк, керівники місцевих територіальних громад та районної влади, директори ЦПО та коледжів, а також роботодавці.

З 1953 року історія установи була нерозривно пов’язана з відкриттям Львівсько-Волинського вугільного басейну та розбудовою Нововолинська. Від колишньої місцевої гірничо-промислової школи до нинішнього сучасного центру професійно-технічної освіти заклад пройшов непростий шлях реформування, становлення та розвитку. Сьогоденням закладу є підготовка якісних робітничих кадрів для легкої і харчової промисловості, сфери обслуговування, будівельної галузі, автомобільного транспорту та електротехнічного виробництва.Загалом – пів тисячі здобувачів освіти.

Багаторічна директорка центру Валентина Приступа пріоритетом своєї роботи визначила оновлення матеріально-технічної бази, осучаснення навчальних програм з перевагою формування практичних навичок. Відтак, починаючи із 2019 року тут створено 2 сучасних навчально-практичних центри: сервісного обслуговування з професій громадського харчування, сфери обслуговування, швейного виробництва та сфери побуту та з професій автомобільного транспорту та електротехнічного виробництва. «Ми також відкрили нові лабораторії з професій кухар та пекар. Наш навчальний заклад може пишатися своїми освітніми традиціями. Серед досягнень- перемога у Всеукраїнському конкурсі якості товарів, робіт та послуг «100 кращих товарів України», першість на міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти». Ми горді членством в Асоціації кулінарів України. На основі наших здобутків ми творимо нову історію закладу, а також виконуємо не менш важливу сьогодні місію -займаємось волонтерством та опікуємось внутрішньо переміщеними особами», – наголосила Валентина Приступа.

Голова Волиньради Григорій Недопад привітав колектив та учнів зі знаковою датою. «За увесь час існування у закладі отримали путівку в життя понад 70-т тисяч професіоналів та кваліфікованих фахівців різних сфер життя. І ця робота продовжується, бо у закладу є майбутнє. На минулій сесії Волиньрада прийняла Нововолинський ЦПО з державної до обласної комунальної власності. Я переконаний, що відтепер ми будемо спільно із досвідченим та активним керівником закладу працювати над його розбудовою та вдосконаленням. Без сумніву, престижність професійно-технічної освіти з року в рік зростатиме», – підкреслив він.

Григорій Недопад також нагородив колектив центру в особі директорки Валентини Приступи цінним подарунком та Подякою голови обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти та у справу навчання і виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення 70-річчя з часу заснування закладу. Він також вручив ряд відзнак працівникам центру.

ДНЗ “Нововолинський центр професійно-технічної освіти”

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/uLCHXMnykKNKFRo49

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*