офіційний сайт

НОВЕ ЖИТТЯ СПОРТКОМПЛЕКСУ «ДИНАМО»

Участь у відкритті оновленого спортивного комплексу взяли голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад, перший заступник голови Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж, перший заступник обласного осередку ФСТ «Динамо» України Василь Авраменко, член президії обласної організації ФСТ «Динамо» України Олександр Кулаков, меценати і благодійники від соціально-відповідального бізнесу.

За свою понад сорокалітню історію спорткомплекс «Динамо» вперше зазнав капітального оновлення. Роботи тривали з 2021 року. Ентузіастів та меценатів навколо ідеї відродження цього спорткомплексу об’єднав член президії ВОО ФСТ «Динамо» України Олександр Кулаков. «Разом з працівниками обласної організації фізкультурно-спортивного товариства та у тісній співпраці з бізнесом, не зважаючи на складний воєнний час, ми зробили цю будівлю функціональною та сучасною. За понад два роки у приміщенні було замінено вікна, електричну і каналізаційну мережі, оновлено та утеплено фасад, встановлено автономне опалення на альтернативному паливі, відремонтовано спортивну залу, роздягальні, душові, санвузли, а також облаштовано паспортизоване укриття. Спорткомплекс має функціонувати та розвиватись, аби тут зростали майбутні чемпіони та проводились змагання не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня», – наголосив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність ініціатору та усім представникам соціально-відповідального бізнесу, які долучились до реконструкції спорткомплексу. «Ми усі розуміємо, якими титанічними зусиллями у час великої війни даються такі проєкти. Бо в пріоритеті – допомога війську, донати, волонтерство. Але відкриття цього оновленого спорткомплексу свідчить й про те, що ми піклуємося про майбутнє країни – наших дітей, їхні можливості зростати і розвиватися. Оновлене меценатами обласна рада зобов’язується дбайливо утримувати, адже у цьому приміщенні розташовуються і два обласних комунальних спортивних заклади», – зауважив він.

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж високо оцінив старання спортивних функціонерів та бізнесової спільноти Волині: «Спортивна інфраструктура за час війни зазнала значних втрат, великі руйнування в Харкові, Миколаєві, Херсоні, Львові. Тому ваша увага до розвитку спорту та допомога, шановні наші спонсори і меценати, неоціненна. Сьогодні вкотре доведено, що гуртом ми спроможні на великі справи, надто, коли йдеться про наших дітей – майбутніх олімпійців і свідомих, патріотичних громадян України», – підкреслив він.

Віктор Корж нагородив ініціатора задуму Олександра Кулакова відзнакою «Почесний динамівець», а також вручив заохочувальні подарунки представникам бізнесу, які посприяли у його реалізації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*