офіційний сайт

НОВЕ ПАРТНЕРСТВО І ОБМІН ДОСВІДОМ: ВОЛИНЯНИ ВІДВІДАЛИ СІЛЕЗЬКЕ ВОЄВОДСТВО

На запрошення Сілезького регіонального відділення Товариства Друзів Дітей делегація від Волині у складі депутатки обласної ради, керівниці Княгининівського ліцею Ольги Омелько та представників Колодяжненської громади взяла участь у щорічній міжнародній передріздвяній зустрічі з обміну досвідом та поглиблення співпраці.

В рамках візиту відбулися робочі зустрічі волинян із очільником гміни Негова Маріушем Рембаком, бургомістром міста Калети Клаудіушем Канжя та членом правління Клобуцького повіту Маріушем Мандатом. Також вони відвідали місцеві освітні установи, дитячі садки та бібліотеки, особливу увагу приділяючи досвіду польських колег із впровадження енергоощадних технологій, в тому числі й альтернативних з відновлювальних джерел, таких, як теплові насоси та сонячні підстанції.

У ході візиту також було підписано угоду про співробітництво між Княгининівським ліцеєм Волинської обласної ради та Товариством Друзів Дітей Сілезького регіонального відділення в Катовиці. В рамках меморандуму для дітей військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб та для вихованців ліцею, було передано солодощі та новорічні подарунки. А оскільки одним з профілів Княгининівського ліцею є поглиблене вивчення іноземних мов, учням також буде доправлено навчальну літературу польською.

Волинська делегація також відвідала передріздвяні святкові заходи, організовані Товариством Приятелів Дітей, під час яких керівник організації Ян Вєсьолек організував збір коштів на підтримку українських захисників. На пожертви мають намір закупити для оборонців FPV-дрони.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*