офіційний сайт

НОК УКРАЇНИ: ПРІОРИТЕТ – ЗМІЦНЕННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ

Григорій Недопад як очільник Волинського осередку Національного олімпійського комітету, а також депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук як перший заступник голови регіонального відділення НОКУ та секретар цієї обласної організації Олександр Хриплюк минулими вихідними взяли участь у всеукраїнському семінарі з суб’єктами олімпійського руху.

Під час форуму представники регіональних відділень та керівний склад Національного олімпійського комітету обговорили основні завдання в діяльності НОКУ в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення країни.

Президент організації Вадим Гутцайт зазначив, що одним із основних завдань вважає поширення олімпійського руху та цінностей в регіонах, зміцнення діяльності обласних відділень, максимальне сприяння розвиткові спорту вищих досягнень.

Учасники семінару також зосередилися на вирішенні важливих питань функціонування обласних відділень НОКУ та участі спортсменів у міжнародних олімпійських форумах. На завершення зустрічі делегати взяли участь у Всеукраїнському Олімпійському дні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*