офіційний сайт

НАЗВАНО ПРЕТЕНДЕНТА ВІД МОЛОДІ НА ОТРИМАННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ ПРЕМІЇ

Кандидатуру на відзначення Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування обрали під час засідання постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Голова депутатської комісії Віктор Галан-Влащук зазначив, що головною умовою присудження цієї престижної державної відзнаки є не просто активна громадська робота молодіжних лідерів, а їх внесок у розвиток місцевого самоврядування. Він повідомив, що надійшло лише одне клопотання про представлення до парламентської нагороди – Торчинська громада висунула на здобуття Премії Верховної Ради України кандидатуру голови Молодіжної ради при Торчинській селищній раді, очільницю місцевого молодіжного громадського об’єднання «МолоДіжка» Юлію Шклярук.

Молода лідерка розповіла, що за 4 роки діяльності вона завоювала довіру громади, ведеться активний діалог та взаємодія з органами влади, залучаються ресурси на розвиток молодіжної політики. В громаді сформовано креативний молодіжний простір, прийнята програма розвитку молоді, яка передбачає фінансування з місцевого бюджету, реалізовано 10 грантових проєктів із залучення міжнародних донорів. Створено інтеграційний центр для внутрішньо переміщених осіб, де вони отримують фінансову, юридичну та психологічну допомогу, а також Раду ВПО. Працює профорієнтаційний кемпінг для допомоги молоді у виборі сучасних професій, які виходять за межі стандартного переліку спеціальностей. За участю молоді в громаді ведеться постійна волонтерська та благодійна робота на користь допомоги армійцям та цивільним, що потерпіли від війни.

Кандидатуру Юлії Шклярук схвалив депутат обласної ради Юрій Харченко, обраний від цього округу і особисто знайомий з якістю діяльності молодіжної лідерки у Торчинській громаді. Добру оцінку претендентці дала і керівниця Волинського молодіжного центру Яна Романюк.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук поцікавився у Юлії Шклярук, чи пов’язує вона своє майбутнє із професійною діяльністю в органах місцевого самоврядування. Лідерка відповіла, що визначальною для неї залишається освітянська професія, однак вона розглядає можливість також і депутатської діяльності.

Члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру голови Молодіжної ради при Торчинській селищній раді на представлення до парламентської премії і рекомендували сесії облради схвалити це рішення.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*