офіційний сайт

НАЗВАНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

Конкурсна комісія визначила кандидатів на зайняття вакантних посад директорів обласних комунальних закладів: Волинського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики та Волинського обласного центру служби крові.

Відповідно до законодавства та затвердженого рішенням Волиньради Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров’я до складу конкурсної комісії у рівних пропорція входять представники обласної ради, галузевих профспілок і громадських об’єднань, а також члени трудового колективу комунального підприємства.

Очільник конкурсної комісії, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт повідомив, що на заявлені посади претендують по одному кандидату – це тимчасово виконувачі обов’язки керівників цих установ. Він наголосив, що, окрім оцінки бачення претендентів стратегії розвитку закладу, комісія також враховуватиме уміння учасників викладати інформацію, їхню комунікабельність, тактовність, ділові та вольові якості, готовність брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і виявляти творчий підхід до роботи, доброчесність, в тому числі й академічну, та емоційну врівноваженість.

Презентуючи свої конкурсні пропозиції, кандидатка на посаду директора обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Тетяна Самчук наголосила на соціальній важливості діяльності установи, яка визначає та аналізує кількісні характеристики здоров’я населення, функціонування медзакладів області, а також вплив економічних факторів на систему охорони здоров’я.

Вона детально проаналізувала сильні і слабкі сторони комунального закладу і на підставі цього озвучила першочергові завдання керівника – це оптимізація штатної структури, зміцнення матеріально-технічної бази (оновлення комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, енергоощадна модернізація та запровадження без’барєрності), удосконалення організації оплати праці, пошук додаткових джерел фінансування за рахунок грантів та програм міжнародної технічної підтримки, а також налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування задля глибшого розуміння на місцях процесів медреформи і покращення роботи підпорядкованих їм медичних закладів.

Претендент на посаду керівника обласного центру служби крові, т.в.о. директора цієї установи Юрій Кременець детально охарактеризував зусилля свої та колективу із налагодження ефективної та безперебійної роботи центру, який сьогодні забезпечує компонентами крові не лише лікувальні заклади Волині, а й зони бойових дій Донеччини, Луганщини, а також Запорізько-Херсонський напрямок. Він, зокрема, зазначив, що за останні роки за рахунок обласного бюджету, а ще благодійників, міжнародних партнерів та волонтерів вдалося суттєво оновити оргтехніку та устаткування для забору крові, її переробки і зберігання, а також забезпечити надійне енергоживлення на випадок перебоїв з електропостачанням.

Юрій Кременець також окреслив п’ятирічний план розвитку комунального закладу. Серед стратегічних напрямків він назвав модернізацію обладнання і технологій, розвиток партнерства, залучення меценатів та інвесторів, розширення мережі пунктів забору крові, безперервне професійне вдосконалення персоналу, перехід на електронну систему керування центром, розвиток донорської культури та підвищення соціальних гарантій донорів. Претендент запевнив, що найбільшою його мотивацією на посаді керівника є відповідальність перед донорами, пацієнтами та волинською громадою.

За результатами співбесід із претендентами члени комісії одноголосно ухвалили рішення визнати Тетяну Самчук та Юрія Кременця переможцями конкурсу на зайняття вакантних посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров’я та рекомендували голові обласної ради укласти з ними контракт терміном на 5 років.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*