офіційний сайт

НАУКОВА ЛІТНЯ ШКОЛА – 2023: ВОЛИНСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ СЕРЕД НАЙАКТИВНІШИХ УЧАСНИКІВ

Майже 40 вихованців Волинського наукового ліцею успішно завершили додатковий освітній курс за всеукраїнським проєктом «Наукова літня школа». Сертифікати про проходження навчання ліцеїстам вручив перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Щороку упродовж тижня обласний комунальний освітній заклад природничого спрямування перетворюється на справжню дослідницьку лабораторію. За сприяння Волинського осередку та Національного центру Малої академії наук України, а також наукових співробітників Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України до ліцею зі столиці було доправлено сучасне професійне лабораторне устаткування, за допомогою якого ліцеїсти добували ефірні олії з рослинної сировини, аналізували вміст соку та золи рослин, власноруч виготовляли мило тощо.

Директорка наукового ліцею Ірина Лозовська зауважила, що реалізація проєкту неабияк сприяє підвищенню рівня знань та практичних навичок ліцеїстів. «Біологія та хімія – науки, які ви вибрали як свій профіль навчання у ліцеї, а науковці приїхали, щоб відкрити вам незнайомі та незвідані сторони цих наук. Ви ж у свою чергу проявили свої найкращі здібності до науково-дослідницької, винахідницької та пошукової діяльності. І не пошкодували на це періоду канікул. Ваш ентузіазм і зацікавленість надихає нас, педагогів», – наголосила вона.

Керівниця Волинського осередку МАН Тетяна Михалюк своєю чергою висловила сподівання, що реалізація проєкту дала змогу ліцеїстам отримати хорошу мотивацію до подальшого наукового пошуку. «Ви вкотре продемонстрували, що учні наукового ліцею є одними із найкращих, найрозумніших і найсумлінніших. Хочу також висловити вдячність адміністрації та педагогам, які завжди радо підтримують ініціативи МАН і намагаються використати усі можливості для своїх учнів, запрошують викладачів зі столиці, залучають науковців та базу волинських вишів», – зазначила вона.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук у своєму виступі зауважив, що керівництво ради і профільна освітянська комісія завжди радо вітають подібні проєкти як джерело нових знань і спосіб виявити талановиту учнівську молодь. «Волинський науковий ліцей є лідером за підсумками ЗНО, а це свідчить про те, що заклад дає хороші і ґрунтовні знання. Ще один критерій престижності закладу вимірюється кількістю охочих тут навчатись. Хочу подякувати київським науковцям за те, що дали нашим юним науковцям багато цікавих знань та практичних умінь. Вірю, що вже у недалекому майбутньому ми дочекаємося омріяної перемоги, а далі будемо лише прогресувати. Бо керівництво обласної ради планує, аби в майбутньому у нашому науковому ліцеї також були сучасні хімічні, біологічні, фізичні та інші лабораторії», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*