офіційний сайт

НАГОРОДИ, СТИПЕНДІЇ, НАУКОВІ ЗВАННЯ: ПІДСУМОК РОКУ У ЛЕСИНОМУ ВИШІ

Голова обласної ради Григорій Недопад та начальник ОВА Юрій Погуляйко взяли участь у засіданні вченої ради викладацько-професорського складу Волинського національного університету імені Лесі Українки.

За традицією, окрім робочого засідання вченої ради, де предметно аналізуються підсумки освітньо-викладацької, науково-дослідної роботи та навчального року загалом, є й урочиста частина як форма вдячності та мотивації за сумлінну працю, бездоганну професійність та особисті здобутки та внесок у розвиток сфери освіти і науки.

Очільник обласної ради подякував викладацькому колективу університету не лише за високий рівень освітньої та наукової діяльності, а й за самовіддане волонтерство вишу та активну участь в громадському житті краю. Григорій Недопад вручив Сертифікат про відзначення у 2023 році обласною премією за заслуги у сфері науки директорці навчально-наукового фізико-технологічного інституту Галині Мирончук. А начальник відділу міжнародних зав’язків Владислав Коломенчюк отримав стипендію Волинської обласної ради для молодих вчених.

Окрім того, Почесною грамотою Волиньради відзначено доцента кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки Віталія Булатецького та доцентку кафедри полоністики і перекладу Наталію Цьолик. Григорій Недопад вручив атестати з нагоди присвоєння науковцям та викладачам університету вчених звань професор і доцент.

Цього дня було вручено і чимало нагород від Міністерства освіти і науки України, обласної військової адміністрації та університету. Ректора ВНУ Анатолія Цьося удостоєно нагрудним знаком МОН «За наукові та освітні досягнення».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*