офіційний сайт

НАГЛЯДОВІ РАДИ У МЕДЗАКЛАДАХ БУДУТЬ ОБОВ’ЯЗКОВИМИ

Голова обласної ради Григорій Недопад взяв участь в онлайн-нараді з обговорення аспектів створення і функціонування наглядових рад закладів охорони здоров`я. Дискусія велася за присутності законодавців, фахівців Міністерства охорони здоров’я та представників влади на місцях.

Проєкт відповідної урядової постанови передбачає, що до складу наглядових рад медустанов окрім представників засновника лікарні повинні увійти також і незалежні члени – представники громадськості. Їх відбиратимуть за конкурсом. При цьому нормативний документ регламентує, що кількість незалежних членів наглядової ради повинна бути дещо більшою, ніж від сторони засновника. В іншій конфігурації наглядовий орган не вважатиметься правомочним.

Під час обговорення проєкту нормативного документу голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що запропоновані порядок формування наглядової ради та процедура її функціонування можуть ускладнювати роботу цього органу аж до неспроможності його скликання, окрім того деякі пункти урядової постанови не узгоджуються з іншими нормативно-правовими актами. «Я пропоную створити більш доступний алгоритм відбору членів наглядової ради, самого її формування, а також відкоригувати процедурні моменти в порядку діяльності», – висловив пропозицію очільник Волиньради.

Учасники засідання відзначили слушність зауважень та мають намір внести їх у проєкт документу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*