офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗРОСТАЄ КОГОРТА МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Ще два десятки волинян завершили курс фахової підготовки та особистісного росту за програмою “Молодіжний працівник”. Іменні свідоцтва державного зразка спеціалістам молодіжної сфери сьогодні вручили перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та заступник очільника ОВА Юрій Гупало.

Національна навчальна програма для фахівців, які працюють з молоддю, діє з 2014 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної і молодіжної політики.

На Волині програма активно реалізовується з 2017-го. За цей період проведено 15 базових тренінгів для 350 учасників. Реалізація програми здійснюється коштом обласної цільової соціальної програми «Молодь Волині» командою Волинського обласного та Луцького міського молодіжних центрів за підтримки обласної ради та профільного підрозділу ОВА.

Метою програми є підвищення кваліфікації фахівців молодіжної сфери в умовах децентралізації задля формування та ефективної реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

Останнім туром тренінгів було охоплено представників молодіжних центрів, громадських організацій, навчальних закладів, членів молодіжних рад, студентів та держслужбовців із Луцької, Боратинської, Ковельської, Рожищенської, та Липинської територіальних громад.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук привітав молодіжних лідерів від імені очільника Волиньради Григорія Недопада та від усіх обранців волинської громади. Він також висловив впевненість у тому, що саме кваліфікована і вмотивована молодь спрятиме появі нових і сучасних молодіжних осередків у територіальних громадах.

«У взаємодії, під час спілкування і комунікації відбувається найкорисніше: обмін досвідом, думками і народження нових ідей. Я переконаний, що навчальний курс, який ви пройшли, був цікавим і корисним, а головне – результативним. Адже усі знання та досвід, який ви здобули, прислужаться кожному з вас під час реалізації задумів та проєктів у своїх територіальних громадах. Сьогодні саме від вас значною мірою залежить, якою буде наша Україна в мирному майбутньому. Бо молодь і є та рушійна сила, яка покликана зберегти та примножити українські традиції та християнські цінності, а також реалізувати їх у державну політику на місцевому рівні», – резюмував він.

Найактивніші молодіжні лідери Волині сьогодні також отримали Подяки Міністерства молоді та спорту України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*