офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗМАГАЮТЬСЯ ВАЖКОАТЛЕТИ ЗА ПРИЗИ МИКОЛИ АВРАМЕНКА

Відкритий турнір з важкої атлетики на призи Заслуженого тренера України Миколи Авраменка проходить на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Участь в офіційному відкритті змагань взяли голова Волиньради, очільник обласного осередку Національного олімпійського комітету України Григорій Недопад, перший заступник голови регіонального відділення НОК та очільник постійної комісії облради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

Змагання з важкої атлетики серед юнаків та дівчат на призи Миколи Авраменка відбувається уже дванадцятий рік поспіль. Традиційний турнір ініціювали вихованці відомого тренера, зокрема його син, директор обласної ШВСМ Андрій Авраменко. Перший турнір було приурочено до 60-річчя Миколи Авраменка. Цьогоріч учасниками першості стали 60 важкоатлетів віком від 15 до 20 років із Волинської та Рівненської областей. Переможців визначатимуть у 10-ти вагових категоріях.

Сам іменитий тренер Микола Авраменко відзначив, що у нинішньому турнірі беруть участь чимало титулованих спортсменів, які уже здобули звання майстрів спорту України. «Мені надзвичайно приємно, що важка атлетика на Волині розвивається. Цей вид спорту народився з нуля у Камені-Каширському, і сьогодні ми маємо рекордсменок і чемпіонок України та Європи. Також з найкращого боку хочу відзначити підготовку важкоатлетів на базі Ковельської ДЮСШ. Усі вони прибули на цей турнір, який ми відкриваємо сьогодні попри усі складнощі, зумовлені війною. Бажаю усім учасникам міцного здоров’я, нових осилених кілограмів, нехай ці змагання стануть гарним стартовим майданчиком для вашої боротьби на європейських та світових першостях. Я переконаний, що ми неодмінно побачимо серед цієї юні майбутнього олімпійського чемпіона», – наголосив він.

Зі стартом змагань учасників та організаторів заходу привітав голова обласної ради, очільник волинського осередку НОК України Григорій Недопад. З нагоди Дня народження він вручив Миколі Авраменку цінний подарунок, а юним важкоатлетам побажав продемонструвати свої найкращі результати в ім’я великого тренера та основоположника кращих традицій важкої атлетики. «Це направду людина легенда не лише для Волині, а й для усієї української та світової важкої атлетики. Адже велика кількість талановитих вихованців Миколи Григоровича Авраменка стали учасниками олімпійських ігор, переможцями та призерами чемпіонатів різних рівнів в Україні, Європі та світі. Це людина, яка любить спорт і віддала йому усе своє життя, а це заслуговує на глибоку шану», – резюмував Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*