офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗМАГАЮТЬСЯ УЧНІВСЬКІ ЛІСНИЦТВА

Обласний етап всеукраїнського зльоту учнівських лісництв організовано обласним еколого-натуралістичним центром у співпраці з Волинським товариством лісівників, Луцьким національним технічним університетом та Поліським лісовим офісом.

За звання кращого змагалися 22 шкільних лісництва з 14 територіальних громад області. Привітав учасників перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. Він зазначив, що саме лісівники – це ті, хто найбільше співпрацює зі сферою освіти.

«Діти, які змалечку навчаються у шкільних лісництвах, здебільшого обирають професію саме у цій сфері, – зазначив Юрій Поліщук. – В нинішніх воєнних умовах ліс для нас – це не тільки екосистема, а й частина наших захисних споруд, ворог боїться людей, які виходять з лісу. Сьогодні багато лісівників воюють у ЗСУ, а єгерські бригади наводять жах на окупантів. Завдяки їм та тисячам тих, хто боронить нашу свободу, ми можемо продовжувати навчати наших дітей та вивчати навколишнє середовище».

Він також відзначив подяками обласної ради методистку Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Юлію Бондаренко, керівницю Четвертнянського шкільного лісництва Дарину Мельник, керівницю Цуманського шкільного лісництва Світлану Федорову та очільницю Замшанівського шкільного лісництва Інну Курилюк.

Під час зльоту чні захищатимуть свої наукові роботи, над якими працювали впродовж двох років. Основні теми пов’язані з життєдіяльністю лісу та його мешканців – діти вивчали життя та розвиток рослинного і тваринного світу, їх різноманіття та звички окремих видів, порівнювали екосистеми та аналізували вплив людини на них. Переможці конкурсу наукових робіт будуть представляти Волинь на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у жовтні цього року.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*