офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ЗМАГАННЯ З ВЕСЛУВАННЯ У ПАМ’ЯТЬ ПРО ІМЕНИТУ ЗЕМЛЯЧКУ

Щороку на одному з шацьких озер проводиться Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб. Привітали учасників перегонів та нагородили переможців голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад і депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

Багаторазову переможницю загальнодержавних та міжнародних змагань, призерку Спартакіади України, майстриню спорту Галину Зуб тричі оголошували найкращою спортсменкою Волині. Її життя трагічно обірвалося під час навчально-тренувальних зборів у 1983 році. А у 1986-му у пам’ять про перспективну веслувальницю започаткували всеукраїнські змагання-меморіал. З тих пір щороку їх традиційно проводять на веслувальній базі Шацької дитячо-юнацької спортивної школи. Саме з цих змагань розпочалася спортивна кар’єра учасниці Олімпійських ігор Марії Повх, учасників Чемпіонатів світу Юрія Вандюка і Андрія Рибачка та ще багатьох українських спортсменів.

Цьогоріч у перегонах на плесі взяли участь 10 команд з Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської та, звісно, Волинської областей, загалом понад 180 веслувальників. До них звернувся голова Волиньради та керівник обласного відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад: «Наша славетна землячка Галина Зуб, багато інших українських чемпіонів, є взірцем того, як гартуючи тіло і волю, наполегливо йдучи до мети, можна досягти найвищих вершин і найширшого визнання. Ви – на початку цього шляху, але взяли хороший старт. Бажаю, щоб усі ваші фініші були переможними. Вірю, що невдовзі настане і переможний мир».

Переможці змагань отримали нагороди та подарунки від НОКУ, а всі без винятку учасники – хороший спортивний досвід і враження.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*