офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ НОВИЙ ЮНАЦЬКИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ТУРНІР

На стадіоні «Авангард» стартував відкритий чемпіонат обласної дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики памʼяті Заслуженого тренера України Михайла Кліщука. Участь в офіційному відкритті турніру взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Змагання проводяться у трьох вікових категоріях: серед юніорів 2005 року народження, юнаків та дівчат 2006 р.н. та 2010-2012 р.н. і молодші. Юні спортсмени мірятимуться силами у бігу на різні дистанції (від 60 до 800 м), спортивній ходьбі на 2 км та стрибках у довжину. Учасниками змагань стали вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з різних куточків області, а також із Львівщини та Рівненщини.

Відкриваючи чемпіонат, Юрій Поліщук висловив вдячність керівництву обласної-дитячо юнацької школи в особі Дмитра Піддубного за ініціативу щодо організації та проведення легкоатлетичного свята для юнацтва та, одночасно, пошанування видатного волинського тренера Михайла Кліщука.

«Сьогодні започатковується гарна традиція. Хоча зараз усі ми переживаємо не легкий час, але такі змагання потрібні задля того, щоб молоде покоління розвивалось фізично та досягало успішних результатів. Українська нація має зростати здоровою, міцною та впевненою у своїх силах. Учасникам змагань бажаю встановити якомога більше особистих рекордів та набути нового досвіду для майбутніх чемпіонських титулів не лише на рівні області, а й України та світу», – наголосив він.

Довідково: Заслужений тренер України з легкої атлетики – Кліщук Михайло Іванович, працював в обласній ДЮСШ більше 50 років. За час своєї діяльності підготував не одну плеяду спортсменів високого класу (20 майстрів спорту, понад 30 чемпіонів та призерів першостей України). Будучи тренером- викладачем, досвідченим спеціалістом, вміло передавав свій багаторічний досвід молодому поколінню тренерів та спортсменів, користувався повагою всієї спортивної громадськості області. Серед найтитулованіших його вихованців — чемпіон Європи з бігу на 110 метрів із бар’єрами Валентин Балахнічов, призерка чемпіонату Європи з бігу на 80 метрів із бар’єрами Євгенія Пиркіна, чемпіон СРСР серед юніорів з бігу на 100 метрів Олександр Михалочко, чемпіон СРСР серед молоді у стрибках в довжину Андрій Романов, чемпіон СРСР серед юнаків у штовханні ядра Іван Федчук. Серед нинішніх спортивних зірок Михайла Кліщука — чемпіонка Європи в естафеті 4×100 метрів із бар’єрами Олена Яновська.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*