офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ ЧЕСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ

Урядовців та дипломатів Чеської Республіки, колег з краю Височина, а також Закарпатської обласної ради прийняв голова Волиньради Григорій Недопад.

До складу чеської делегації увійшли голова Крайового Уряду краю Височина і керівник благодійного фонду ViZa Зденєк Кадлец, представник департаменту у справах ветеранів війни та військових поховань Міністерства оборони Чеської Республіки Павел Філіпек, очільниця канцелярії гетьмана, координаторка співпраці з регіонами України Катерина Свободова, член Постійної конференції Йозеф Недвед, амбасадори Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Давід Нови та Володимир Кадлец. Делегацію супроводжував Володимир Чубірко -голова Закарпатської обласної ради, у якої з чеськими партерами 15-річна тісна співпраця.

Очільник Крайового Уряду регіону Височина Зденєк Кадлец повідомив, що поїздку західними теренами України вони спланували, аби, найперше, продемонструвати свою підтримку українцям у їхній боротьбі з агресором. Одночасно чеські партнери прагнуть вшанувати пам’ять своїх співвітчизників, які мешкали і поховані в Україні.

Зустріч відбулася на території Боратинської громади, де свого часу було найбільше на Волині поселення чехів. Голова сільської ради Сергій Яручик розповів, що громада дбайливо доглядає місцевий чеський цвинтар. Сторони домовилися, що невдовзі тут буде споруджено меморіальну стелу.

На знак вдячності чеська делегація передала у дар громаді автомобіль швидкої допомоги, який також завантажили медичними препаратами і виробами та генератором. Григорій Недопад висловив вдячність чеським колегам за дружню і гуманітарну підтримку. А голова громади Сергій Яручик додав, що подарунок дуже доречний, оскільки у 20-титисячній громаді, до якої входять 25 сіл, невдовзі планують обладнати п’яту за рахунком амбулаторію сімейної медицини.

Голова обласної ради також обговорив з представниками чеської делегації можливі напрямки співпраці Волині і краю Височина.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*