офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ВСТАНОВИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ЗАГИБЛИМ ПРИКОРДОННИКАМ

Постамент на честь героїв-охоронців кордону облаштували на території 6 Волинського прикордонного загону. Участь у відкритті монументу взяли голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, очільник військової адміністрації Юрій Погуляйко, священнослужителі та військові.

Упродовж 9 років війни росії проти України життя за незалежність держави та її цілісність віддали 23 волинських прикордонника, і цей меморіальний постамент– пам’ять про кожного з них. Церемонію освячення провів митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Спільно з присутніми він помолився за кожного загиблого на війні.

Очільник Волиньради Григорій Недопад подякував волинським прикордонникам за службу та оборону краю. «Прикордонники першими зустрічають ворога і першими приймають бій. Вони поряд із ти ми, хто зараз боронить Україну, стоять на варті нашого спокою. Завдяки кожному з вас ми, волиняни,можемо надійно забезпечувати тил і робити усе, щоб перемога ставала ближчою з кожним днем», – підкреслив Григорій Недопад.

До присутніх звернувся також почесний голова ветеранської організації прикордонного загону, перший командир 6 Волинського прикордонного загону, генерал-лейтенант Аркадій Яворський.«Це пам’ятник не комусь конкретного, а усім, хто пожертвував життям, захищаючи непорушність українського кордону. Хай пам’ять про тих, хто віддав своє життя, ніколи не згасне», – зазначив він.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*