офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ

14 грудня, у день завершення будівництва саркофагу над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС, в Україні вшановують тих, хто порятував світ від смертоносного «мирного атому».

Сьогодні українці згадують понад 600 тисяч людей, які боролись із наслідками найбільшої техногенної катастрофи людства. Поблизу пам’ятника «Жертвам Чорнобиля», що на меморіалі Вічної Слави обласного центру Волині, відбувся пам’ятний захід за участі ліквідаторів аварії на ЧАЕС, військовослужбовців, рятувальників, правоохоронців, а також представників громадськості та влади. Волиньраду представляв голова бюджетної комісії, депутат обласної ради Орест Маховський.

«Ліквідатори аварії на ЧАЕС сумлінно і чесно виконали свій обов’язок. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву. Багато із них не дожили до теперішніх днів. Із понад 3,5 тисяч волинських ліквідаторів живими залишилось трохи більше тисячі. Мало не щодня вони відходять у вічність. Сьогодні, коли Україна переживає нелегкі часи війни, на захист Батьківщини стали діти, внуки та правнуки героїчних ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, адже лише в єдності думок та дій ми зможемо перемогти ворога», – наголосив у своїй промові голова громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля м. Луцьк» Степан Ковальчук.

Присутні вшанували пам’ять загиблих у боротьбі із невидимим ворогом хвилиною мовчання під звуки символічного Чорнобильського дзвону. Опісля до підніжжя монументу «Жертвам Чорнобиля» лягли квіти та вінки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*