офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Одразу два спортивних свята стартували у селі Світязь – тут розпочався чемпіонат України зі стрільби з лука серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату та фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу та шахів серед дітей з інвалідністю.

В обох заходах беруть участь близько сотні дітей з 15 областей України. Їх привітав очільник Волинського регіонального центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук.

«Дякую усім, хто вирішив взяти участь у змаганнях у цей складний для нас і для нашої держави час. Особлива вдячність представникам Херсонської, Харківської та Донецької областей – ви змогли приїхати попри усі труднощі. Ви вчергове підтвердили: українці – нація сильних людей, – підкреслив Віктор Галан-Влащук. – Впевнений, що наші юні спортсмени – це майбутнє українського параолімпійського спорту. Ми уже пишаємось їхніми досягненнями і віримо: вони зможуть прославити Україну на світовій спортивній арені».

Також він відзначив подякою голови обласної ради асистента кафедри теорії фізичного виховання та рекреації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки Олега Дучимінського.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*