офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ЩЕ ДВІ ОНОВЛЕНІ ПРИКОРДОННІ ЗАСТАВИ

Участь у відкритті реконструйованих прикордонних підрозділів, які входять до складу комендатур Волинського загону, взяли голова обласної ради Григорій Недопад, начальник ОВА Юрій Погуляйко, його заступники Сергій Мовенко та Юрій Гупало, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, керівники органів місцевої влади, благодійники та волонтери.

Начальник 6 Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський розповів, що ремонтні роботи передбачали осучаснення не лише споруд, а й обладнання та устаткування. «Персонал обох цих підрозділів здійснює посилену охорону та оборону кордону з білоруссю, протяжністю 35 кілометрів. Ділянка надійно укріплена в інженерно-фортифікаційному відношенні. Цілодобовий моніторинг кордону прикордонники здійснюють завдяки системам віддаленого відеоспостереження. Повномасштабна війна чітко показала надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону. Відтак на заставах створюємо умови для належного несення служби. Це покладає на особовий склад ще більшу відповідальність за ввірену справу», – зауважив Сергій Лозінський.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що відкриття оновлених і осучаснених застав у нашому прикордонному регіоні вже стало доброю традицією, за це він висловив особливу вдячність керівнику 6 Волинського прикордонного загону Сергію Лозінському. «Ви постійно дбаєте про забезпечення комфортних умов та високотехнологічних можливостей несення служби у прикордонних підрозділах. У цьому ми сьогодні вчергове переконалися. Щира вдячність усім волинським прикордонникам за високий рівень безпеки нашого прикордоння, самовіддане несення служби, старанність та ініціативу, яку ви проявляєте під час виконання бойових завдань. Це заслуговує на особливу повагу», – підкреслив Григорій Недопад.

Голова Волиньради вручив кращим військовослужбовцям оновлених застав нагороди. Почесними грамотами обласної ради відзначено тракториста інженерно-позиційної групи Андрія Євтушика, начальника відділення технічних засобів охорони державного кордону Сергія Шаляпіна та оператора відділення протиповітряної розвідки та протидії безпілотним суднам Олександра Соколюка.

Очільник волинських прикордонників Сергій Лозінський відзначив плідну співпрацю із керівництвом області, меценатами та волонтерами, які долучились до облаштування застав. Він висловив вдячність усім причетним за вагомий внесок у справу захисту інтересів держави на кордоні.

Так, відповідно до сучасних стандартів будівництва на одній із застав було облаштовано модульне містечко та встановлено сонячну електростанцію. Сонячні панелі для неї особисто забезпечив голова обласної ради Григорій Недопад. Окрім того, від благодійного фонду «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ ЮА» прикордонники отримали патрульний катер. Начальник ОВА Юрій Погуляйко передав охоронцям кордону два мікроавтобуси та один автомобіль підвищеної прохідності, які придбали благодійники фонду «Доброта» та приватне підприємство «УКПАЛЕТСИСТЕМ».

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл звершив чин освячення транспортних засобів, будівель та капличок, які на честь Покрови Пресвятої Богородиці було споруджено на території застав.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*