офіційний сайт

НА ВОЛИНІ РОЗРОБЛЯТИМУТЬ ГЕОАНАЛІТИЧНИЙ ПОРТАЛ

В рамках впровадження проєкту USAID «Підвищення ефективності і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») в області створять інтелектуальну систему аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень. У першій координаційній зустрічі взяли участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступники голови ОВА Олександр Троханенко та Вікторія Левчук.

Як зазначила представниця USAID «ГОВЕРЛА» Галина Семенець, інформаційна система стане основою для прийняття ефективних управлінських рішень не лише на рівні області та територіальних громад, а й для бізнесу та донорів. Вона зазначила, що такі система уже працюють на Львівщині, а також у Полтавській, Рівненській та Сумській областях.

«Ми готові запропонувати програмне забезпечення, з яким ви зможете розпочати роботу з наповнення і формування порталу, а також розширимо перелік функціональних продуктів, якими ви зможете користуватись, – зазначила вона. – Не має однакових систем в цих 4 областях – кожна відрізняється по наповненості. До прикладу, для Львівщини з початком повномасштабного вторгнення було важливо мати чітку картину, куди прийняти тимчасово переміщених людей та релокований бізнес, для Полтавщини – на першому місці була безпека, на Сумщині – можливості для відселення людей з 5-кілометрової зони від кордону з росією».

Геоаналітичний портал поєднує дані різних карт, зображень супутників, аерофотознімків, а також інші географічні дані, які відображають різні аспекти території. Він може включати можливості пошуку, навігації, масштабування, шарування даних, проведення аналізу та створення звітів і картографічних візуалізацій та дозволяє користувачам отримувати доступ до геопросторової інформації й використовувати її для прийняття обґрунтованих рішень та здійснення аналітики на основі географічних даних.

«Це потужна система, яка дозволить приймати оптимальні управлінські рішення, провести аналіз та чітко побачити картину на основі реальних даних. Портал, який запрацює, сподіваюсь, в найближчому майбутньому, зможемо використовувати для планування територіального розвитку, оцінки природних ресурсів, впровадження соціальної інфраструктури, аналізу місцевої економіки, екологічного стану, розробки проєктів та багато іншого», – зазначив Григорій Пустовіт. Він висловив вдячність спеціалістам проекту USAID «ГОВЕРЛА» за співпрацю та підтримку органів місцевого самоврядування у розбудові демократії.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*